Milé maminky, vítejte na mých stránkách.

Porod je jednou z nejvýznamnějších událostí v životě maminky, proto se na něj připravuje řadu měsíců. Co se naopak považuje často za samozřejmé, je kojení. Bohužel právě kojení představuje pro řadu maminek ohromný stres, který přichází bezprostředně po porodu. Málokdo si totiž uvědomuje, že stejně jako jiné dovednosti, i kojení je potřeba pochopit a jeho techniky se naučit. Nebojte se toho, určitě v tom nejste samy.

Ráda se spolu s vámi vydám na cestu ke správnému kojení.

Na mobil mi můžete neustále volat, když bych to náhodou nezvedala, určitě se Vám co nejrychleji obratem ozvu. Protože vím, že pomoc především pár dní po porodu je velmi důležitá.

S čím vám mohu pomoci

Mé poradenství je založeno na velmi individuálním přístupu. Někdy stačí hodinová konzultace, jindy je naopak potřeba delší čas. 

Velmi důležité je naplánování společné schůzky. Té  předchází nezbytná telefonická konzultace, která sama o sobě mnohdy dokáže maminku nasměrovat ke správnému kojení a je zcela zdarma.

Doufám, že spolu vždy najdeme alternativu kojení, abyste byla spokojena Vy i Vaše miminko.

Ukázka kojících poloh

Správné přisátí k prsu

Laktační poradenství

Kdo jsem?

Jsem certifikovaná laktační poradkyně, registrovaná v laktační lize. Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu. Dále jsem pokračovala na Vysoké škole Jana Evengelisty Purkyně v oboru Porodní asistenka. Nyní pracuji již několikátým rokem v Masarykově nemocnice v Ústí nad Labem jako dětská sestra na novorozeneckém oddělení.

Témata, která vás

1
Roky praxe
Recenzí
@poradkynelaktacni
Read More
Zde si můžete prohlédnout mé recenze na facebooku.
Hodin poradenství

Chraňme se všichni v době Covidu

Milé maminky,
doba je zlá a smutná. Ale problémy s kojením a péčí o miminko jsou neustále. Naštěstí nařízení vlády mě až tak neomezuje, abych nemohla jezdit tam, kde mě potřebujete.
Budeme se akorát chránit obě dvě, ať jsme zdravé a můžete se soustředit na svá malá štěstíčka

Na co se mě nejčastěji ptáte

Mé poradenství je velmi individuální. Telefonní konzultace je zcela zdarma. Pokud se domluvíme, že za vámi přijedu, účtuji částku 650 Kč za hodinu. 

Žiji a pracuji v Ústí nad Labem, není ovšem problém za Vámi kamkoliv po domluvě dojet. 

Pokud Vám miminko nenabírá tolik gramů, kolik by v daném týdnu mělo. Vzteká se u prsa. Netvoří se Vám dostatek mléka. Či Vás bolí bradavky. S tím vším se Vám mohu snažit pomoci. Poradím správné polohy ke kojení, podívám se na techniku sání, dám tipy na podporu laktace  a celkově Vám poradím co mi mé dovednosti a zkušenosti budou stačit. 

Jak uvádím již výše, pracuji na novorozeneckém oddělení a kojení je moje hlavní náplň práce. Pomáhám ráda, a každým dnem nabírám na desítkách pacientek denně nové a nové zkušenosti. Vzdělám se v tomto oboru každým rokem a nebojím se inovace. Vím, že kojení je velice důležité jak pro matku, tak i pro dítě. A budu se tedy snažit aby jste oba dva byli maximálně spokojený – rozkojený.

Bydlím v Ústí nad Labem, tudíž po tomto městě je doprava zcela zdarma. Když bych za Vámi musela dojet ovšem mimo město, jsem nucena si účtovat 4 Kč na 1km. Vzdálenost se počítá od centra města až k Vám. 

Jsem tu pro Vás

Na mobil mi můžete neustále volat, když bych to náhodou nezvedala, určitě se Vám co nejrychleji obratem ozvu. Protože vím, že pomoc především pár dní po porodu je velmi důležitá.